Relaks w SPA • Hotel Wileński Olsztyn

Relaks w SPA

SPA & Wellness

Relaks dla ciała i duszy

Wypocznij…. oderwij się od codziennych obowiązków, zregeneruj siły i odzyskaj równowagę. Wieczór w SPA Hotelu Wileńskiego to doskonała recepta na wyciszenie się i totalny relaks. Korzystając z oferowanych przez nas zabiegów można zapomnieć o troskach dnia codziennego, oddać się regeneracji i poprawić kondycję ciała. Pozwól nam o siebie zadbać.

Recepcja SPA:
tel. +48 506 039 198
e-mail: recepcja@hotelwilenski.com

SPA czynne: pon – niedz., wszystkie masaże na zamówienie z 1-dniowym wyprzedzeniem.

Sauna dla gości hotelowych bezpłatna. Dostępna w godz. 8 – 22 na życzenie.
Należy poinformować o tym osobę w recepcji z co najmniej 30 minutowym wyprzedzeniem.

Oferta SPA

Masaże


1. MASAŻ REFLEKSOLOGICZNY STÓP

to starożytna sztuka uzdrawiania poprzez stymulację refleksów zlokalizowanych na stopach. Poprzez odpowiedni ucisk odblokowują się ścieżki energetyczne, poprawiając dopływ energii CHI do odpowiadających refleksom narządów. Harmonizuje w ten sposób krążenie energii w całym ciele oraz daje ulgę zmęczonym stopom. Wskazany dla osób bardzo zestresowanych. Poleca się go na wszelkie problemy zdrowotne i emocjonalne. Masaż oddziałuje na wszystkie układy w organizmie, czym poprawia jego ogólne funkcjonowanie. Bardzo odpręża.

Cena – 300 zł / 360 zł      60 min. / 90 min.

2. MASAŻ SHANTALA
Masaż całego ciała. Bardzo powolny, delikatny, wyciszający. Dla tych, którzy potrzebują ukojenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania.
Cena – 300 zł / 360 zł      60 min. / 90 min.

PAKIET: REFLEKSOLOGIA + SHANTALA
pierwsza połowa masażu skupiona jest na stopach i punktach receptorowych, a druga na spokojnym, kojącym masażu reszty ciała. Połączenie tych dwóch technik bardzo regeneruje i uspokaja.
Cena – 300 zł / 360 zł      60 min. / 90 min.

3. LOMI – LOMI NUI
Masaż wywodzący się z wysp hawajskich. Charakteryzują go pełne gracji ruchy taneczne wykonywane przez terapeutę, a także masowanie przedramionami. Ruchy masażysty przechodzą przez ciało pacjenta niczym morskie fale.
Cena – 300 zł / 360 zł      60 min. / 90 min.

 

 

 

4. MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH/ LECZNICZY
Masaż tkanek głębokich służy rozluźnieniu napięć mięśniowych i powięzi. Dzięki niemu organizm jest lepiej ukrwiony, a tkanki szybciej się regenerują. Masaż tkanek głębokich stymuluje cały organizm. Wskazaniem do niego są wady postawy, bóle mięśni, napięciowe bóle głowy, rwa kulszowa i rwa barkowa.
Cena – 300 zł / 360 zł      60 min. / 90 min.

 

 

5. MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA
Masaż całego ciała, który jest wykonywany manualnie, m.in. wykorzystując techniki rozcierania, głaskania, oklepywania oraz ugniatania. Głównym jego zadaniem jest relaksacja, a także stymulacja tkanki podskórnej i mięśniowej lub samych mięśni.
Cena – 300 zł / 360 zł      60 min. / 90 min.

 

Sauna sucha i parowa

Sauny w ramach pobytu w hotelu są bezpłatne. Dla gości hotelowych są dostępne w godz. 8 – 22 na życzenie. Należy poinformować o tym osobę w recepcji z co najmniej 30 minutowym wyprzedzeniem.

Sauna dla osób z zewnątrz:
Cena – 40 zł / 70 min. / 1 os.

Pakiet dla grup: > 5 osób
Cena – rabat 25% ( 30 zł/ 70 min./ 1 os.)

Poznaj nasz zespół

Masażyści

 

JOANNA HARASIMOWICZ
Refleksolog, masażystka intuicyjna.
Tel: 515 – 871 – 342

Masażem zajmuje się od 2020 roku. Jej pasją jest dawanie ludziom rozluźnienia, ukojenia i pomoc w odnajdywaniu wewnętrznej równowagi (masaże 1, 2).

 

 

JACEK KOWALSKI
Masażysta z pasją do swojej pracy.
Tel: 604 – 068 – 679

Zajmuje się szeroko pojętą pracą z ciałem człowieka: od masaży leczniczych po relaksacyjne i rytualne, jak hawajski masaż Lomi-Lomi Nui (masaże 3, 4, 5).

Umów się na masaż jeszcze dziś!

Telefonicznie: 506 039 198
E-mailowo: recepcja@hotelwilenski.com